DZIAŁAMY JAKO DORADCA UBEZPIECZENIOWYOPRACOWUJEMY KOMPLEKSOWE PROGRAMY UBEZPIECZENIOWEREPREZENTUJEMY KLIENTÓW PRZED UBEZPIECZYCIELAMIPOMAGAMY POSZKODOWANYM W WYPADKACHTWÓJ DORADCA NEGOCJATOR

Kontakt

Sławomir Bajczyk

Broker Ubezpieczeniowy

Dyrektor

tel. (55) 237 08 48

kom. +48 601 638 443

email: s.bajczyk@negocjator.eu

Tomasz Liber

Broker Ubezpieczeniowy

Z-ca Dyrektora

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 693 440 001

email: t.liber@negocjator.eu

Dariusz S. Bajczyk

Broker Ubezpieczeniowy

Dyrektor ds. Ubezpieczeń Grupowych i Zdrowotnych

tel. (55) 235 07 05 / (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 601 339 255

email: d.bajczyk@negocjator.eu

email: grupowe@negocjator.eu

Ewa Malec

Broker Ubezpieczeniowy

Dyrektor Administracyjny

tel. (55) 235 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 601 598 540

email: e.malec@negocjator.eu

Jacek Gruszkiewicz

Broker Ubezpieczeniowy

Dyrektor o/Pomorskiego

kom. + 48 725 111 777

fax. (55) 232 77 93

email: j.gruszkiewicz@negocjator.eu

Artur Dekański

Broker Ubezpieczeniowy

Z-ca Dyrektora o/Pomorskiego

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 609 178 124

email: a.dekanski@negocjator.eu

Robert Pańczuk

Broker Ubezpieczeniowy

Dyrektor ds. Klientów Strategicznych

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 691 768 076

email: r.panczuk@negocjator.eu

Paula Wielesik

Dyrektor ds. Likwidacji Szkód

tel. (55)237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 535 112 900

email: p.wielesik@negocjator.eu

email: szkody@negocjator.eu


Janina Waś

Broker Ubezpieczeniowy

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. + 48 607 612 827

email: j.was@negocjator.eu

Natasza Bajczyk

Asystentka Brokera

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 790 559 505

email: n.bajczyk@negocjator.eu

Ewa Durzyńska

Broker Ubezpieczeniowy

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 606 202 499

email: e.durzynska@negocjator.eu

Stanisław Szysz

Broker Ubezpieczeniowy

Dyrektor ds. Klientów Korporacyjnych

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 693 286 111

email: s.szysz@negocjator.eu

Wioleta Walaszko

Broker Ubezpieczeniowy

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 603 260 015

email: w.walaszko@negocjator.eu

Marek Wnęk

Ekspert ds. Likwidacji Szkód

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 519 458 594

email: m.wnek@negocjator.eu

Edyta Liber

Broker Ubezpieczeniowy

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 502 182 421

email: e.liber@negocjator.eu

Barbara Sałek

Asystentka Brokera

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 601 433 271

email: b.salek@negocjator.eu

Ania Lasek

Asystent ds. Likwidacji Szkód

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 663 685 985

email: a.lasek@negocjator.eu

Agnieszka Pańczuk

Asystentka Brokera

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 695 403 998

email: a.panczuk@negocjator.eu

Iwona Teodoruk

Specjalista ds. Rozliczeń

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

email: rozliczenia@negocjator.eu

Ewa Kuliszewska

Asystentka Brokera

Oddział Pomorski

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 606 989 762

email: e.kuliszewska@negocjator.eu

Stanisława Bajczyk

Asystentka Biura

tel. (55) 237 08 48

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 609 085 285

email: sekretariat@negocjator.eu

Dawid Kołodziejski

Broker Ubezpieczeniowy

Oddział Pomorski

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 793 024 588

email: d.kolodziejski@negocjator.eu

Marcela Wołowiec

Broker Ubezpieczeniowy

Oddział Pomorski

fax. (55) 232 77 93

kom. +48 512 355 025

email: m.wolowiec@negocjator.eu

SIEDZIBA FIRMY

82-300 Elbląg

ul. Świętego Ducha 23/1

tel. 55 237 08 48

fax 55 232 77 93

czynne: pon.-pt. 8:00-16:00


ODDZIAŁ POMORSKI

81-827 Sopot

ul. Sikorskiego 4/1

tel. 58 717 12 71

fax 58 717 12 73

czynne: pon.-pt. 9:00-17:00